KONTAKT

KONTAKT

MERE INFO

Hos Unic Automatik er vi specialister i servicering samt etablering af CTS anlæg.
Vi har et landsdækkende team af erfarne teknikere, som står klar til at servicere jer.

Kontakt os hvis I vil høre mere om hvad vi kan tilbyde jer. 

Addresse: Solbjerg Hovedgade 90B

DK- 8355 Solbjerg

Tlf.: +45 50 70 30 24

Åbningstider:  kl. 8:00-16:00

CVR-nr: 35144544

FIND OS HER

Unic Automatik

VORES TEAM

DIREKTØR / SALG / ADM

Frank Rasmussen
Tlf.: + 45 4270 5770
E-mail: frank@unic-automatik.dk

DOKUMENTATION / PROGRAMMERING / SUPPORT

Jannik Schallert
Tlf.: + 45 2290 0751
E-mail: jannik@unic-automatik.dk

 

DOKUMENTATION / PROGRAMMERING / SUPPORT

Henrik Radby
Tlf.: + 45 2075 8494
E-mail: henrik.radby@unic-automatik.dk

TEKNIKER / SUPPORT

Thomas Kristensen
Tlf.: + 45 2075 8493
E-mail: thomas@unic-automatik.dk

TEKNIKER

Per Kallmeyer
Tlf.: +45 2075 8495
E-mail: per@unic-automatik.dk

TEKNIKER

Anders Kallmeyer
Tlf.: + 45 2075 8498
E-mail: anders@unic-automatik.dk

TEKNIKER

Ejnar Thorhauge Jensen
Tlf.: + 45 2578 7922
E-mail: ejnar@unic-automatik.dk

TEKNIKER

Bjarne Mølgaard
Tlf.: + 45 2075 8496
E-mail: bjarne@unic-automatik.dk

TEKNIKER

Rasmus Møller
Tlf.: + 45 2575 8492
E-mail: rasmus@unic-automatik.dk

TEKNIKER

Henrik Bebe Nielsen
Tlf.: + 45 2576 2075
E-mail: henrik@unic-automatik.dk

TEKNIKER

Jacob Hollesen
Tlf.: + 45 2075 9695
E-mail: jacob.hollesen@unic-automatik.dk